Aquapark

Mariola Grodnicka

p.o. prezes Media ARRK Sp. z o.o.

Kutnowianka - z urodzenia i z zamiłowania.

Studiowała MBA Finance na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Doświadczenia zawodowe zdobywała w wielu firmach. Dziś jest prezesem Agencji Rozwoju Regionu Kutnowskiego S.A. i pełniącą obowiązki prezesa spółki Media ARRK. Aktywnie działa w Stowarzyszeniu Inicjatywa Firm Rodzinnych, gdzie wchodzi w skład zarządu i w Regionalnej Izbie Gospodarczej w Kutnie, gdzie jest wiceprezesem.

Stawia sobie ambitne cele i je realizuje. Potrafi zarazić entuzjazmem, jest optymistką, trudności są dla niej częścią drogi do pokonania.

Kiedy trzeba bardzo wymagająca - zarówno dla siebie, jak i dla innych. Docenia pracowitość, zaangażowanie i lojalność.

Lubi dobrą muzykę, celebruje wolne chwile, które może spędzić z rodziną. Ma dwoje dzieci.

Odpoczywa aktywnie, choć są dni, gdy chce po prostu zaszyć się w domu czytając książkę przy akompaniamencie mruczących kotów... Na chwilę, bo wciąż ma bardzo dużo do zrobienia.

m.grodnicka@wp.pl |

Ewa Witkowska

kierownik biura

Urodzona w Kutnie, absolwentka Wyższej Szkoły Informatyki w Łodzi. Zawsze uśmiechnięta i pełna pomysłów. Kreatywność to jej drugie imię, dlatego na co dzień zajmuje się grafiką komputerową. Lubi to, co robi. W wolnym czasie oddaje się swoim pasjom: książkom, filmom kryminalnym i muzyce.
e.witkowska@telewizjakutno.com | 881 778 819

Kamila Samojło

kierownik redakcji

Kamila Samojło - urodzona w Płocku w 1988r. Swoją przygodę z mediami zaczęła we wrześniu 2009r. Jako dziennikarka i prezenterka w Kutnowskim Magazynie Informacyjnym (KMI). Tak jest do dziś, spełnia się jako dziennikarka w Telewizji Kutno. W tej chwili nie wyobraża sobie pracy w innym zawodzie. Przez tych kilka lat zrealizowała setki newsów o bardzo różnorodnej tematyce.

Zwariowana? - trochę tak! Aktywna i zorganizowana? - bardziej! Otwarta na nowe wyzwania, poznawanie nowych ludzi i miejsc. Wieczna optymistka, pozytywnie nastawiona do świata. Uzależniona od kawy. Uwielbia kuchnię włoską.

"Nie ma rzeczy niemożliwych" - to cytat znany każdemu z Nas. W moim przypadku pobudza on chęć do życia :)

k.samojlo@telewizjakutno.com | 881 778 812

Radosław Wąs

dziennikarz

Urodzony w Kutnie w 1986 roku. Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej we Włocławku i Uniwersytetu Gdańskiego. Przez pewien czas nauczyciel języka polskiego - stąd też w pracy dziennikarskiej skupia się przede wszystkim na edukacji i wydarzeniach kulturalnych. Pierwsze szlify reporterskie zdobywał jako sekretarz Literacko-Dziennikarskiego Koła Naukowego. W pracy dziennikarza kieruje się obiektywizmem i rzetelnością w przekazywaniu widzom informacji. Każdy dzień pracy w TV Kutno i redakcji portalu tvc24 przynosi kolejne wrażenia i spotkania z nowymi ludźmi, ale także ich problemami, do których podchodzi z wielką uwagą. Stara się zarażać innych optymistycznym podejściem do życia - zwłaszcza prowadząc "Komentarz prasowy" na antenie TV Kutno. Prywatnie pasjonat literatury francuskiej, kolekcjoner beletrystyki i fan twórczości Wiesława Myśliwskiego, Carlosa Ruiza Zafona i Artura Perez-Reverte.
r.was@telewizjakutno.com | 881 778 817

Paweł Albiniak

dziennikarz

Romantyk, esteta, filozof z wykształcenia i zamiłowania. Ukończył filozofię na wydziale nauk społecznych UAM w Poznaniu. Czas wolny zajmują mu artystyczne zajęcia tj. pisanie opowiadań, gra na gitarze czy rysowanie.
p.albiniak@telewizjakutno.com | 881 778 810

Marek Gołębiewski

dziennikarz / operator kamery

Urodzony w Kutnie w 1989r. Swoją przygodę z mediami zaczął we wrześniu 2009r. Jako operator kamery w Kutnowskim Magazynie Informacyjnym (KMI). Tak jest do dziś (z niewielkimi przerwami) spełnia się do dziś w Telewizji Kutno. U ludzi ceni szczerość i rzetelność. Poradzi dobrym słowem, pomoże, jak tylko znajdzie czas. Lubi zwiedzać nowe miejsca i poznawać ciekawych ludzi. Na co dzień można go spotkać z uśmiechem na twarzy. Zaraża dobrym humorem.

m.golebiewski@telewizjakutno.com | 512 759 983

Przemysław Gosek

operator kamery

Urodzony w Toruniu w 1986 roku, od kilku lat mieszka w Kutnie. Jego przygoda z Telewizją zaczęła się kilka miesiecy temu, ale mamy nadzieję, że potrwa bardzo długo. Zawsze uśmiechnięty, pomocny, otwarty na nowe przygody, znajomości i wiedzę. Od najmłodszych lat pasjonat komputerów i szeroko pojętej elektroniki, sportu i motoryzacji.
p.gosek@telewizjakutno.com |
Konto na stronie TelewizjaKutno.com

Błąd wprowadzania danych!

Ukryj Błąd wprowadzania danych!

Zapomniałeś(aś) hasła?

Zarejestruj nowe konto

Error message here!

Error message here!

Error message here!

Error message here!

Ukryj Error message here!

Zapomniałes hasła? Prosimy podać swój adres email. Wyślemy ci wiadomość z linkiem do zresetowania hasła.

Error message here!

Powrót do logowania

Zamknij