PPHU DACH BUD Kutno Stacja Kutno
Markaz - Usługi komunalne, ogrodnicze, porządkowe Dutki Salon Meblowy Sofa

Urząd Gminy StrzelceECOGmina Kutno
Zobacz wszystkie galerie →

Nasz zespół

Marek Gołębiewski

Marek Gołębiewski

Operator

Urodzony w Kutnie w 1989r.

Radosław Wąs

Radosław Wąs

Reporter

Urodzony w Kutnie w 1986 roku. Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej we Włocławku i Uniwersytetu Gdańskiego. Przez pewien czas nauczyciel języka polskiego – stąd też w pracy dziennikarskiej skupia się przede wszystkim na edukacji i wydarzeniach kulturalnych. Pierwsze szlify reporterskie zdobywał jako sekretarz Literacko-Dziennikarskiego Koła Naukowego. W pracy dziennikarza kieruje się obiektywizmem i rzetelnością w przekazywaniu widzom informacji. Każdy dzień pracy w TV Kutno i redakcji portalu tvc24 przynosi kolejne wrażenia i spotkania z nowymi ludźmi, ale także ich problemami, do których podchodzi z wielką uwagą. Stara się zarażać innych optymistycznym podejściem do życia – zwłaszcza prowadząc „Komentarz prasowy” na antenie TV Kutno. Prywatnie pasjonat literatury francuskiej, kolekcjoner beletrystyki i fan twórczości Wiesława Myśliwskiego, Carlosa Ruiza Zafona i Artura Perez-Reverte.

Edyta Bielecka

Edyta Bielecka

Specjalista ds. promocji i reklamy

Rodowita kutnianka. Absolwentka zarządzania Wyższej Szkoły Gospodarki Krajowej w Kutnie. Swoją przygodę z mediami zaczęła w 2010 r. w kutnowskim oddziale Dziennika Łódzkiego. Od listopada 2012 r. pracuje w Spółce Media ARRK zajmując się kontaktami z reklamodawcami. Uwielbia podróże i polskie filmy. Czuje się bardzo dobrze, kiedy wszystko jest zapięte na ostatni guzik, a dzień jest wypełniony od rana do wieczora. Nie wyobraża sobie nie spędzać wakacji nad morzem.

Edyta Bielecka

Kamila Samojło

Reporter

Kamila Samojło - urodzona w Płocku w 1988r. Swoją przygodę z mediami zaczęła we wrześniu 2009r. Jako dziennikarka i prezenterka w Kutnowskim Magazynie Informacyjnym (KMI). Tak jest do dziś, spełnia się jako dziennikarka w Telewizji Kutno. W tej chwili nie wyobraża sobie pracy w innym zawodzie. Przez tych kilka lat zrealizowała setki newsów o bardzo różnorodnej tematyce.

Zwariowana? - trochę tak! Aktywna i zorganizowana? - bardziej! Otwarta na nowe wyzwania, poznawanie nowych ludzi i miejsc. Wieczna optymistka, pozytywnie nastawiona do świata. Uzależniona od kawy. Uwielbia kuchnię włoską.

"Nie ma rzeczy niemożliwych" - to cytat znany każdemu z Nas. W moim przypadku pobudza on chęć do życia :)

.

Andrzej Wastowski

Andrzej Wastowski

Prezes zarządu

Od 1999 roku działa w kutnowskich mediach. Początkowo w KCI, potem w Wiadomościach Kutnowskich, Magazynie KCI i Gazecie Lokalnej, aktualnie prezes zarządu Telewizji Kutno (TvKutno). Dodatkowo zajmuje się produkcją / montażem materiałów TV oraz sprawami technicznymi i informatycznymi w firmie.

Byłeś świadkiem jakiegoś zdarzenia? Chcesz poinformować wszystkich o nadchodzącym wydarzeniu? Prześlij go nam!

Twoja TV

Przykładowe programy

Najpopularniejsze

Dane kontaktowe

Redakcja:

ul. Wyszyńskiego 11, p. 208,
99-300 Kutno

e-mail: redakcja@tvc24.pl
tel.: (24) 355 74 52 wew. 111

  • facebook
  • twitter
  • google+

Partnerzy

Polfarmex Agencja Rozwoju Regionu Kutnowskiego S.A k4design Urząd Miasta Kutno Wyższa Szkoła Gospodarki Krajowej w Kutnie Kutnowski Dom Kultury
Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa w Kutnie PIONIER Centrum Teatru Muzyki i Tańca w Kutnie Kutnowskie Centrum Informacyjne Gazeta Lokalna

Chcesz zostać naszym partnerem?

Tweety na temat @TelewizjaKutno