Aquapark
News

Hanna Banaszak na kolejnym przystanku "S...

Filmosfera

Filmosfera odc. 5

Wiadomości Dnia

Wiadomości Dnia 23. 11. 2017 r.

Bilans Tygodnia

Hospicjum "rośnie w oczach"

News

"Dzieciaki bez Biletów" znów odrzucone

News

Interesujesz się genealogią? Przyjdź ...

News

Złap oddech między przystankami "Stacj...

Hanna Banaszak na kolejnym przystanku "Stacji Kutno"

  • Radosław Wąs
  • 2017-11-24 08:41:35
  • News
  • 0

Pociąg "Stacji Kutno" zatrzymał się na kolejnym przystanku - tym razem do przedziału wsiadła Hanna Banaszak. W przedziale oczekiwął już syn Jerzego Wasowskiego - Grzegorz, no i oczywiście kutnowska publiczność.

Filmosfera odc. 5

Wiadomości Dnia 23. 11. 2017 r.

Serwis informacyjny Telewizji Kutno: dziś w programie m.in. Które budynki będą w przyszłym roku termomodernizowane przez TBS. Na jakim etapie budowy jest hospicjum. Złap przystanek w "Stacji Kutno".

Hospicjum "rośnie w oczach"

Odwiedziliśmy z kamerą teren na którym powstaje Hospicjum Stacjonarne. Na jakim etapie jest obecnie budowa?

"Dzieciaki bez Biletów" znów odrzucone

  • Paweł Albiniak
  • 2017-11-23 18:20:01
  • News
  • 0

"Dzieciaki bez biletu" to projekt obywatelski zakładający by dzieci ze szkół podstawowych mogły bezpłatnie przemieszczać się do szkoły autobusem. Niestety przyszłość projektu nie jest taka kolorowa.

Interesujesz się genealogią? Przyjdź na spotkanie

  • Radosław Wąs
  • 2017-11-23 07:19:06
  • News
  • 0

Genealogia dla każdego - tak można streścić pierwsze spotkanie wszystkich, którzy dopiero chcą lub już poznają swoich przodków. Spotkanie poprowadzi Piotr Kowalski - bohater kolejnego odcinka programu Telewizji Kutno "Tajemnice historii".

Złap oddech między przystankami "Stacji Kutno"

  • Radosław Wąs
  • 2017-11-23 07:14:13
  • News
  • 0

Festiwalowy pociąg pędzi. Zachęcamy, by złapali Państwo oddech na krótkim przystanku w Centrum Teatru, Muzyki i Tańca - można tam przy stanowiskach audio posłuchać utworów dobrze znanych artystów.

Wiadomości Dnia 22. 11. 2017r.

Serwis informacyjny Telewizji Kutno, a dziś w programie m.in.: Co słychać na kolejnych przystankach "Stacji Kutno". Uwaga na czad! Akcja sadzenia drzewek już w piątek.

Pierwsze osoby zaczadzone - Jak się bronić przed czadem?

  • Paweł Albiniak
  • 2017-11-22 16:51:46
  • News
  • 0

Tlenek węgla jest groźnym i cichym zabójcą. Wystrzegajmy się go zaopatrując się w czujniki czadu.

Gospodarcze Kutno (odc. 3) "Auto na prąd? Warto czy nie?"

W dzisiejszym odcinku Gospodarczego Kutna sprawdzamy, co zmieni się w taborze MZK. Przede wszystkim zobaczymy, czy auta na prąd zdają egzamin. Zabieramy Państwa w podróż po Kutnie samochodem elektrycznym

Noś odblaski po zmroku i bądź bezpieczny

  • Kamila Samojło
  • 2017-11-22 09:58:32
  • News
  • 0

Jesień to czas kiedy warunki drogowe wymagają nie tylko od kierowców większej ostrożności i wzmożonej koncentracji. Bardzo ważnym jest, żeby każdy z niechronionych uczestników ruchu drogowego był dobrze widoczny, nie tylko poprzez dobrze oświetlony rower, ale także elementy odblaskowe. 


Gawęda o Irenie Kwiatkowskiej

  • Radosław Wąs
  • 2017-11-22 09:55:04
  • News
  • 0

Wesoła, o nienagannej dykcji, profesjonalistka w każdym calu, tytan pracy - Irena Kwiatkowska. W 105. rocznicę jej urodzin, gawędą o artystce uraczyła kutnian Teresa Drozda.

Czas na las – w piątek sadzimy las na Łąkoszynie

  • Kamila Samojło
  • 2017-11-22 09:49:53
  • News
  • 0

W ramach działań na rzecz ochrony środowiska i edukacji ekologicznej w ramach Promocji Zalesień i Zadrzewień, Wydział Rolnictwa, leśnictwa i Ochrony Środowiska Starostwa Powiatowego w Kutnie oraz pracownicy firmy Decathlon, przy współpracy z Fundacją Aeris Futuro, a także z Robotniczą Spółdzielnią Mieszkaniową PIONIER i starostwem powiatowym zapraszają wszystkich chętnych do upiększenia osiedla Łąkoszyn.

Teksty Jeremiego Przybory na ilustracjach

  • Radosław Wąs
  • 2017-11-22 08:27:12
  • News
  • 0

Czy Mistrz Jeremi byłby zadowolony z plastycznych przedstawień swoich tekstów? Tego się nie dowiemy, ale Państwo mogą zobaczyć i stwierdzić, czy Państwu się podobają prace, które zagościły na ścianach galerii "Okno na Sztukę".  A wszystko w związku z XIII Stacją Kutno

Wiadomości Dnia 21. 11. 2017 r.

Serwis informacyjny Telewizji Kutno. Dziś w serwisie m.in. W bibliotece wspominali znanych i lubianych artystów. Dotacje na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej. Kabaret Hrabi rozbawił kutnian do łez. Rusza akcja "Pomóż dzieciom przetrwać zimę".

Lwy znów "zaryczą" na przeciwników

  • Paweł Albiniak
  • 2017-11-21 14:25:43
  • News
  • 0

Kutnowskie lwy znów staną w szranki o punkty. Tym razem podejmą Siedlecki Klub Koszykówki.

E-sport znów zawita do Kutna

  • Paweł Albiniak
  • 2017-11-21 14:25:06
  • News
  • 0

Z początkiem grudnia w Kutnie odbędą się mistrzostwa Polski w E-sporcie. Dyscyplina ta zrzesza wokół siebie coraz więcej młodych osób. Czym spowodowane jest tak duże zainteresowanie?

Do akcji gotowi! "Pomóż dzieciom przetrwać zimę!"

  • Kamila Samojło
  • 2017-11-21 13:14:44
  • News
  • 0

Kutnowski Komitet Obrony Bezrobotnych włączył się w ogólnopolską inicjatywę "Pomóż dzieciom przetrwać zimę". Akcja w Kutnie organizowana jest już po raz XVII.

Kabaret Hrabi rozbawił kutnian do łez

  • Kamila Samojło
  • 2017-11-21 13:13:28
  • News
  • 0

W Kutnowskim Domu Kultury wystąpił kabaret Hrabi i jak przystało na dobry kabaret były łzy śmiechu i gromkie brawa.

Konto na stronie TelewizjaKutno.com

Błąd wprowadzania danych!

Ukryj Błąd wprowadzania danych!

Zapomniałeś(aś) hasła?