Aquapark
Bilans Tygodnia

Bilans Tygodnia 16. - 17. 12. 2017r.

Wiadomości Dnia

Wiadomości Dnia 15. 12. 2017 r.

Kutnowskie studio samorządowe

Samorządowa Rozmowa Dnia - z M.Grodnick...

News

TPZK zakończyło jubileuszowy rok 45-le...

News

Drzewka bożonarodzeniowe z Lasów Pańs...

News

45 lat Kutnowskiego Domu Kultury

News

Mapa zagrożeń bezpieczeństwa – jak ...

Bilans Tygodnia 16. - 17. 12. 2017r.

Wiadomości Dnia 15. 12. 2017 r.

Samorządowa Rozmowa Dnia - z M.Grodnicką i R.Rojewskim rozmawia P.Albiniak

Paweł Albiniak porozmawia z gośćmi Samorządowej Rozmowy Dnia o zbliżającej się Wigilii miejskiej oraz szampańskiej, Sylwestrowej zabawie pod ratuszem czekającej na mieszkańców.

TPZK zakończyło jubileuszowy rok 45-lecia swojej działalności

  • Kamila Samojło
  • 2017-12-15 12:42:18
  • News
  • 0

W Muzeum Zamku w Oporowie TPZK podsumowało 45 lat swojej działalności. Z tej okazji odbył się recital kutnianki, Małgorzaty Pawłowskiej.

Drzewka bożonarodzeniowe z Lasów Państwowch

  • Radosław Wąs
  • 2017-12-15 12:34:02
  • News
  • 0

Żywe, legalne i pachnące - takie są drzewka bożonarodzeniowe z Lasów Państwowych. Ceny od 20 zł. Warto zatem zajrzeć na pl. Piłsudskiego w Kutnie.

45 lat Kutnowskiego Domu Kultury

  • Radosław Wąs
  • 2017-12-15 12:27:02
  • News
  • 0

Kulturalne serce naszego miasta obchodzi swój jubileusz - to już 45 lat Kutnowskiego Domu Kultury. Z tej okazji pracownicy i przyjaciele instytucji spotkali się, by wspólnie wspominać historię KDK. Wieczór uświetnił koncert Michała Bajora, który w KDK wystąpił po raz pierwszy w 1992 roku. Z okazji jubileuszu wydana została także specjalna publikacja autorstwa Teresy Mosingiewicz.

Mapa zagrożeń bezpieczeństwa – jak sprawdza się w Kutnie?

  • Kamila Samojło
  • 2017-12-15 11:00:06
  • News
  • 0

Działa już ponad rok. Jest innowacyjnym narzędziem internetowym, z którego mogą korzystać mieszkańcy. Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa pozwala każdemu obywatelowi przekazać informacje o niepokojącym go zjawisku z zakresu bezpieczeństwa.

Wigilijne spotkanie Stowarzyszenia Inicjatywy Firm Rodzinnych

  • Radosław Wąs
  • 2017-12-15 10:31:02
  • News
  • 0

Za nami pierwsze w Kutnie spotkanie Stowarzyszenia Inicjatywy Firm Rodzinnych. Spotkanie wyjątkowe, bo wigilijne. Inicjatywa zrzesza firmy rodzinne w kraju, a od niedawna mamy także oddział Inicjatywy w naszym mieście. Dzielenie się doświadczeniem i wzajemna, merytoryczna pomoc - to dwa podstawowe filary stowarzyszenia.

Kutno aktywnie i zdrowo odc.9

Kutno aktywnie i zdrowo" – program poświęcony zdrowemu stylowi życia i różnorodnym formom aktywności fizycznej. Mamy dla Was garść porad: zobaczycie jak po treningu wyglądać świetnie i jak w domu przygotować najlepszą dietę. Bo życie w stylu fit może być przyjemne!

W dzisiejszym odcinku przybliżymy m.in:
- HIP-HOP - jeden z najbardziej lubianych przez młodzież stylów tanecznych.
- LEJDIS JUMP - fitness na trampolinach
- Trening ze sztangą? Nie musisz się go obawiać!
- Aerobik, gimnastyka, taniec" trzy w jednym" - Rozpocznij przygodę z ruchem!

FILMOSFERA odc. 7

Wiadomości Dnia 14. 12. 2017 r.

Serwis informacyjny Telewizji Kutno

Zamknięcie ulic na "Wigilię" i "Sylwestra"

  • Paweł Albiniak
  • 2017-12-14 15:04:03
  • News
  • 0

W związku z "Wigilią pod ratuszem" oraz "Sylwestrem pod ratuszem" zostanie ograniczony ruch kołowy na ulicach Kutna.

Biblioteczne warsztaty dla niepełnosprawnych

  • Radosław Wąs
  • 2017-12-14 07:05:46
  • News
  • 0

Okres przedświąteczny jest czasem spotkań i przebywania razem. Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna zaprasza na wyjątkowe spotkanie warsztatowe w gmachu biblioteki.

Wiadomości Dnia 13. 12. 2017 r.

Serwis informacyjny Telewizji Kutno

Spędź Sylwestra w Aquaparku

  • Kamila Samojło
  • 2017-12-13 13:12:02
  • News
  • 0

Tegoroczny Sylwester zbliża się wielkimi krokami, choć większość osób ma już plany na tę wyjątkową noc, to spora grupa kutnian wciąż zastanawia się, jak spędzić ostatnie godziny 2017 roku.

Tajemnice historii - kutnowskie ulice i place cz. 1

W dzisiejszym odcinku wyruszamy w podróż kutnowskimi ulicami. Spacerujemy bądź przejeżdżamy nimi codziennie, ale czy wiemy, jakie były ich wczesniejsze nazwy? Nasza podróż będzie trwać przez trzy odcinki: ruszamy z ulicy Królewskiej.

Miejskie inwestycje trwają

  • Radosław Wąs
  • 2017-12-13 08:42:06
  • News
  • 0

Miasto realizuje już część z ośmiu projektów z dofinansowaniem unijnym. Najbardziej intensywnym będzie rok 2018 i 2019. Sprawdziliśmy, jak wygląda realizacja trzech.

Wiadomości Dnia 12. 12. 2017r.

Nieoficjalne - nowa lista grzechów!

  • Paweł Albiniak
  • 2017-12-12 14:40:42
  • News
  • 0

Pojawiła się nieoficjalna lista nowych grzechów, z których wierni powinni się wyspowiadać zanim przystąpią do sakramentów.

Używasz smartfona do korzystania z bankowości? Uważaj!

  • Paweł Albiniak
  • 2017-12-12 14:39:21
  • News
  • 0

W pewnym sklepie mobilnym pojawiły się aplikacje które zagrażają bezpieczeństwu naszych funduszy. Co to za aplikacje i jak się ich wystrzegać?

Konto na stronie TelewizjaKutno.com

Błąd wprowadzania danych!

Ukryj Błąd wprowadzania danych!

Zapomniałeś(aś) hasła?