PPHU DACH BUD Kutno Stacja Kutno
Markaz - Usługi komunalne, ogrodnicze, porządkowe Dutki Salon Meblowy Sofa

Gmina KutnoECOUrząd Gminy Strzelce
Zobacz wszystkie galerie →

Aktualności

A nóż widelec - Odc. 1.

Anna Augustynowicz 2013-06-28 17:30 Kategoria: A nóż widelec Miasto: Region

 

Przepisy dostępne TUTAJ.

Dodane komentarze: (8)

Dodając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Dodaj komentarzDodaj komentarz

~niezalogowany 2013-06-29 01:20

Komentarz oznaczony jako spam!

kuchnia jest tam wyśmienita.=, obsługa rewelacyjna a menu dość wyszukane .polecam. ..... gość

~niezalogowany 2013-06-29 01:50

Komentarz oznaczony jako spam!

Monia dobrze wyszŁaś na tym filmie :)

~niezalogowany 2013-06-29 11:45

Komentarz oznaczony jako spam!

SUPER...KIEDY NASTĘPNY ODCINEK ?? MONIKA DAWAJ NASTĘPNY

~niezalogowany 2013-06-29 13:07

Komentarz oznaczony jako spam!

Już wkrótce na antenie TVN nowy program! "Gotuj z Moniką" :P

~niezalogowany 2013-06-29 16:02

Komentarz oznaczony jako spam!

Naprawdę jest super, byłem tam, jedzenie fantastyczne, bardzo domowe, a jednocześnie inne. Sala nowoczesna, teren zagrodzony, a obsługa rewelacyjna. Naprawdę czujesz się jak Wielki Pan

~niezalogowany 2013-06-29 16:04

Komentarz oznaczony jako spam!

Byłam tam na trzech imprezach. Nie mogę się nachwalić. Za każdym razem coś innego do jedzenia, ale zawsze smacznie. Właścicielu tylko trochę za dużo jedzenia

~niezalogowany 2013-06-29 18:24

Komentarz oznaczony jako spam!

Brawo Monika tak trzymaj czekam na dalsze odcinki

~niezalogowany 2013-07-02 20:12