Wiadomości Dnia

Puls Regionu 22.03.2019 r.

News

Natalia Przybysz i Raphael Rogiński w K...

News

Rozpoczyna się modernizacja Z.S. nr 1 ...

News

Posadzili 7000 nowych drzew!

News

Starszaki bawią dzieciaki!

Wiadomości Dnia

Puls Regionu 21.03.2019 r.

News

Kolejne Śniadanie Biznesowe przed nami!

Puls Regionu 22.03.2019 r.

Codzienny serwis informacyjny Telewizji Kutno z prognozą pogody dla Kutna i regionu. Przedstawiamy wiadomości ze świata polityki, kultury, edukacji, zdrowia, biznesu, sportu. Zachęcamy do obejrzenia najnowszego wydania wiadomości.

Natalia Przybysz i Raphael Rogiński w Kutnie

  • Natalia Gackowska
  • 2019-03-22 16:24:37
  • News
  • 0

Natalia Przybysz i Raphael Rogiński odwiedzili Kutno. Koncert odbył się w ramach IV festiwalu Nowe Brzmienia Nowe Media.

Rozpoczyna się modernizacja Z.S. nr 1 w Żychlinie

  • Natalia Gackowska
  • 2019-03-22 16:11:26
  • News
  • 0

Gmina Żychlin rozwija się i planuje kolejne inwestycje. Jednym z najważniejszych zadań jest modernizacja szkoły i przystosowanie jej do zmian wprowadzonych przez ministerstwo edukacji.

Posadzili 7000 nowych drzew!

  • Natalia Gackowska
  • 2019-03-22 16:08:58
  • News
  • 0

Uczniowie okolicznych szkół, władze gminne, miejskie i powiatowe oraz służby zaangażowały się w akcję sadzenia lasu. Z okazji międzynarodowego dnia lasu posadzono 7000 nowych drzew na terenie nadleśnictwa Kutno.

Starszaki bawią dzieciaki!

  • Natalia Gackowska
  • 2019-03-22 16:07:20
  • News
  • 0

Starszaki bawią dzieciaki to nowa inicjatywa, która łączy pokolenia. Słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku przygotowują się do spektaklu dla najmłodszych kutnian pod tytułem "Pchła Szachrajka".

Puls Regionu 21.03.2019 r.

Codzienny serwis informacyjny Telewizji Kutno z prognozą pogody dla Kutna i regionu. Przedstawiamy wiadomości ze świata polityki, kultury, edukacji, zdrowia, biznesu, sportu. Zachęcamy do obejrzenia najnowszego wydania wiadomości.

Kolejne Śniadanie Biznesowe przed nami!

  • Natalia Gackowska
  • 2019-03-21 16:11:01
  • News
  • 0

Agencja rozwoju regionu kutnowskiego S.A. organizuje kolejne śniadanie biznesowe. Zapraszamy!

Dariusz Joński o kutnowskim szpitalu

  • Natalia Gackowska
  • 2019-03-21 16:08:23
  • News
  • 0

Radny Sejmiku Wojewódzkiego Dariusz Joński omówił ppodczas dzisiejszej konferencji kwestię problemów finansowych kutnowskiego szpitala.

Dni otwarte w kutnowskiej komendzie

Uczniowie kutnowskich szkół przekonali się dzisiaj jak wygląda służba funkcjonariuszy policji. Dziś odbyły się dni otwarte w kutnowskiej komendzie.

Puls Regionu 20.03.2019 r.

Codzienny serwis informacyjny Telewizji Kutno z prognozą pogody dla Kutna i regionu. Przedstawiamy wiadomości ze świata polityki, kultury, edukacji, zdrowia, biznesu, sportu. Zachęcamy do obejrzenia najnowszego wydania wiadomości.

Prace w OKGK w Leszczynku trwają.

  • Natalia Gackowska
  • 2019-03-20 14:27:56
  • News
  • 0

Trwa renowacja Ośrodka Kultury Gminy Kutno. Renowacja zakończy się w ciągu 2 lat.

Podpisanie umów dotyczących rewaloryzacji Pałacu Saskiego.

  • Natalia Gackowska
  • 2019-03-20 14:25:00
  • News
  • 0
Prezydent Zbigniew Burzyński podpisał umowy na wykonanie rewaloryzacji Pałacu Saskiego. Będzie to jeden z największych projektów realizowanych w naszym mieście.

Puls Regionu 19.03.2019 r.

Codzienny serwis informacyjny Telewizji Kutno z prognozą pogody dla Kutna i regionu. Przedstawiamy wiadomości ze świata polityki, kultury, edukacji, zdrowia, biznesu, sportu. Zachęcamy do obejrzenia najnowszego wydania wiadomości.

Otwarcie ofert na przebudowę Placu Wolności

  • Tomasz Dębowski
  • 2019-03-19 14:54:42
  • News
  • 0

W miejskim magistracie w Kutnie otwarte zostały oferty w przetargu na przebudowę Placu Wolności w Kutnie

Za nami kolejna sesja Rady Miejskiej w Kutnie

  • Tomasz Dębowski
  • 2019-03-19 14:47:52
  • News
  • 0

W miejskim ratuszu debatowali dziś miejscy radni. 

Kolejna edycja Kutnowskiego Budżetu Obywatelskiego!

  • Natalia Gackowska
  • 2019-03-19 14:45:17
  • News
  • 0

Wystartowała kolejna edycja Kutnowski Budżet Obywatelski! Projekty można składać do końca kwietnia.

Puls Regionu 18.03.2019 r.

Codzienny serwis informacyjny Telewizji Kutno z prognozą pogody dla Kutna i regionu. Przedstawiamy wiadomości ze świata polityki, kultury, edukacji, zdrowia, biznesu, sportu. Zachęcamy do obejrzenia najnowszego wydania wiadomości. 

Adam Szejnfeld w Kutnowskim Domu Kultury

  • Natalia Gackowska
  • 2019-03-18 15:06:16
  • News
  • 0

W ostatni piątek odbyło się spotkanie z eurodeputowanym Adamem Szejnfeldem organizowane przez kutnowską Platformę Obywatelską.

Warsztaty taneczne z Żorą Korolyovem

  • Natalia Gackowska
  • 2019-03-18 14:51:26
  • News
  • 0

Szkoła tańca RL Ritmo Latino zaprosiła niecodziennego gościa. Warsztaty taneczne poprowadził Żora Korolyov.

Bilans Tygodnia 16-17.03.2019 r.

Zapraszamy na Kutnowski Magazyn Informacyjny - Przegląd wydarzeń mijającego tygodnia przygotowany przez dziennikarzy Telewizji Kutno.

Program na dziś:
Piątek :) - 22.03.2019

zobacz program na inne dni

Z naszego forum






Media społecznościowe

Konto na stronie TelewizjaKutno.com

Błąd wprowadzania danych!

Ukryj Błąd wprowadzania danych!

Zapomniałeś(aś) hasła?