News

KDK zaprasza na Sylwester przed Ratuszem!

News

Weganie pod kutnowską ubojnią

News

XII Kutnowski Festiwal Kolęd i Pastorałek

News

Zbiórka dla najmłodszych - Pomoż Dzie...

News

Śniadanie biznesowe w hotelu Rondo w Ku...

News

20 grudnia otwarcie ofert na przebudowę...

Wiadomości Dnia

Wiadomości Dnia 11.12.2018 r.

KDK zaprasza na Sylwester przed Ratuszem!

  • Natalia Gackowska
  • 2018-12-12 16:28:42
  • News
  • 0

Kutnowski Dom Kultury po raz kolejny zaprasza na Sylwester przed Ratuszem.

Weganie pod kutnowską ubojnią

  • Natalia Gackowska
  • 2018-12-12 15:30:53
  • News
  • 0

Pod ubojnią znajdującą się w Kutnie odbyła się manifestacja wegan i aktywistów prozwierzęcych.

XII Kutnowski Festiwal Kolęd i Pastorałek

  • Natalia Gackowska
  • 2018-12-12 15:25:56
  • News
  • 0

Uczniowie kutnowskich szkół zaprezentowali muzyczne talenty podczas corocznego Konkursu Kolęd i Pastorałek.

Zbiórka dla najmłodszych - Pomoż Dzieciom Przetrwać Zimę

Stowarzyszenie Nie Jesteś Sam po raz kolejny pomaga najbardziej potrzebującym

Śniadanie biznesowe w hotelu Rondo w Kutnie

Kolejne śniadanie biznesowe w kutnowskim hotelu Rondo  zorganizowane przez Agencję Rozwoju Regionu Kutnowskiego.

20 grudnia otwarcie ofert na przebudowę Pałacu Saskiego

  • Tomasz Dębowski
  • 2018-12-12 14:37:43
  • News
  • 0

20 grudnia otwarcie ofert na przebudowę Pałacu Saskiego w Kutnie, który wraz z Muzeum Regionalnym stworzy nowoczesny kompleks muzealny.

Wiadomości Dnia 11.12.2018 r.

Codzienny serwis informacyjny Telewizji Kutno z prognozą pogody dla Kutna i regionu. Przedstawiamy wiadomości ze świata polityki, kultury, edukacji, zdrowia, biznesu, sportu. Zachęcamy do obejrzenia najnowszego wydania wiadomości

Czy powstanie wiadukt prowadzący na strefę?

  • Natalia Gackowska
  • 2018-12-11 16:21:36
  • News
  • 0

Trwają pracę nad projektem wiaduktu łączącego strefę ekonomiczną z mieszkalną częścią Kutna.

Pracownicy kutnowskiego sądu na L4 - protest trwa

  • Natalia Gackowska
  • 2018-12-11 16:14:46
  • News
  • 0

Pracownicy Sądu Rejonowego w Kutnie na zwolnieniach lekarskich. Protest dążący do podwyższenia płac trwa.

Śniadanie biznesowe w hotelu Rondo

  • Natalia Gackowska
  • 2018-12-11 16:13:32
  • News
  • 0

Już 12 grudnia kolejne śniadanie biznesowe w hotelu Rondo.

Zapraszamy na spektakl teatralny

Grupa teatralna od jutra zaprasza na spektakl teatralny

USC wraca do willi Troczewskiego

Urząd Stanu Cywilnego wraca do willi dr Troczewskiego

Wiadomości Dnia 10.12.2018 r.

Codzienny serwis informacyjny Telewizji Kutno z prognozą pogody dla Kutna i regionu. Przedstawiamy wiadomości ze świata polityki, kultury, edukacji, zdrowia, biznesu, sportu. Zachęcamy do obejrzenia najnowszego wydania wiadomości

Finał Szlachetnej Paczki w powiecie kutnowskim

  • Tomasz Dębowski
  • 2018-12-10 17:36:04
  • News
  • 0

Uczniowie Grabskiego "Gotowi do pracy"

  • Natalia Gackowska
  • 2018-12-10 16:33:06
  • News
  • 0

Uczniowie Ekonomika mieli okazję wziąć udział w specjalistycznych warsztatach dla uczniów szkół zawodowych.

Kutnowska Szkoła Muzyczna wydaje płytę i publikację

  • Natalia Gackowska
  • 2018-12-10 16:20:57
  • News
  • 0

Państwowa Szkoła Muzyczna w Kutnie realizuje projekt współfinansowany z budżetu miasta promujący kompozytora związanego z naszym miastem.

I Ty możesz zostać Mikołajem - mikołajkowe występy najmłodszych

  • Natalia Gackowska
  • 2018-12-10 15:48:23
  • News
  • 0

Najmłodsi mieszkańcy Kutna wystąpli dla swoich najbliższych w Kutnowskim Domu Kultury w ramach wydarzenia pod nazwą"I ty możesz zostac Mikołajem"

Kiermasz świąteczny w KDK

Świąteczny kiermasz w Kutnowskim Domu Kultury

Za nami akcja Motomikołaje 2018

Za nami akcja Motomikołaje 2018. Zebrano ponad 30 tysięcy złotych

Bilans Tygodnia 8-9.12.2018 r.

Zapraszamy na Kutnowski Magazyn Informacyjny - Przegląd wydarzeń mijającego tygodnia przygotowany przez dziennikarzy Telewizji Kutno.

Z naszego forum






Media społecznościowe

Konto na stronie TelewizjaKutno.com

Błąd wprowadzania danych!

Ukryj Błąd wprowadzania danych!

Zapomniałeś(aś) hasła?