Aquapark
Wiadomości Dnia

Wiadomości Dnia 24.09.2018 r.

News

Centrum Seniora oficjalnie otwarte!

News

KDK zaprasza do wzięcia uziału w konku...

News

Pożegnanie Lata w Kutnie. Tłumy na Pla...

News

Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniac...

News

Gmina Kutno. Warsztaty z rękodzieła

News

Wesoło i patriotycznie na pikniku w SP 9

Wiadomości Dnia 24.09.2018 r.

Codzienny serwis informacyjny Telewizji Kutno z prognozą pogody dla Kutna i regionu. Przedstawiamy wiadomości ze świata polityki, kultury, edukacji, zdrowia, biznesu, sportu. Zachęcamy do obejrzenia najnowszego wydania wiadomości.

Centrum Seniora oficjalnie otwarte!

  • Michalina Dąbrowska
  • 2018-09-24 16:48:42
  • News
  • 0

Centrum Seniora zostało oficjalnie otwarte. W sobotę odbyła się niezwykła uroczystość.

KDK zaprasza do wzięcia uziału w konkursach

  • Michalina Dąbrowska
  • 2018-09-24 16:47:21
  • News
  • 0

Od września do listopada będą trwały konkursy organizowane przez Kutnowski Dom Kultury.

Pożegnanie Lata w Kutnie. Tłumy na Placu Wolności

  • Anna Królak
  • 2018-09-24 14:12:21
  • News
  • 0

Tłumy kutnian pojawiły się w piątek na Placu Wolności. Z okazji Pożegnania Lata na scenie wystąpiły gwiazdy disco polo.

Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych. "Lekcje z ZUS"

  • Anna Królak
  • 2018-09-24 14:06:29
  • News
  • 0

Rusza kolejna, V już edycja „Lekcji z ZUS”, czyli programu edukacyjnego dla szkół ponadgimnazjalnych oraz „Projektu ZUS”, przeznaczonego dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych.

Gmina Kutno. Warsztaty z rękodzieła

  • Anna Królak
  • 2018-09-24 14:01:27
  • News
  • 0

Pojemniki na kredki i kartki. Ośrodek Kultury Gminy Kutno organizuje warsztaty z rękodzieła. 

Wesoło i patriotycznie na pikniku w SP 9

  • Michalina Dąbrowska
  • 2018-09-24 13:46:49
  • News
  • 0

Pokazy samochodów militarnych, uprzywilejowanych oraz specjalnych, ponad to występy artystyczne i wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych. W sobotę odbył się piknik przy Szkole Podstawowej nr 9 w Kutnie.

Bilans Tygodnia 22-23.09.2018 r.

​Zapraszamy na Kutnowski Magazyn Informacyjny - Przegląd wydarzeń mijającego tygodnia przygotowany przez dziennikarzy Telewizji Kutno.

Wiadomości Dnia 21.09.2018 r.

Codzienny serwis informacyjny Telewizji Kutno z prognozą pogody dla Kutna i regionu. Przedstawiamy wiadomości ze świata polityki, kultury, edukacji, zdrowia, biznesu, sportu. Zachęcamy do obejrzenia najnowszego wydania wiadomości.

Strażacy na Placu Wolności. Akcja "Zgaś ryzyko - czadowa edukacja"

  • Anna Królak
  • 2018-09-21 15:03:20
  • News
  • 0

Na Placu Wolności stanęło strażackie miasteczko. Kutnowscy uczniowie wzięli udział w akcji "Zgaś ryzyko - czadowa edukacja". 

Minister Rafalska z wizytą w "Niezabudce"

  • Anna Królak
  • 2018-09-21 15:00:00
  • News
  • 0

Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Elżbieta Rafalska odwiedziła kutnowską Niezabudkę.  

Uczysz się i masz rentę rodzinną? Zobacz, o czym powiadomić ZUS

  • Anna Królak
  • 2018-09-21 14:56:05
  • News
  • 0

Uczniowie i studenci, którzy otrzymują z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych rentę rodzinną, muszą powiadomić ZUS o kontynuowaniu lub zaprzestaniu nauki. 

Prawo do przedsiębiorczości czyli konferencja dla przedsiębiorców

  • Michalina Dąbrowska
  • 2018-09-21 14:53:56
  • News
  • 0

O Konstytucji Biznesu oraz innych zmianach prawnych ułatwiających zakładanie i prowadzenie firm rozmawiano na konferencji w Pałacu Malina w Kutnie.

Statuetki rozdane. Znamy laureatów konkursu "Lew Kutnowski"

  • Michalina Dąbrowska
  • 2018-09-21 14:22:38
  • News
  • 0

Statuetki Kłos i Lew Kutnowski zostały wręczone. Poznaliśmy zwycięzców III powiatowego konkursu "Lew Kutnowski".

Powiatowy Urząd Pracy ogłosił nabór na staż dla osób do 30 roku życia

  • Michalina Dąbrowska
  • 2018-09-21 14:12:39
  • News
  • 0

Jesteś bezrobotny? Masz nieskończone 30 lat? Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie ogłosił nabór na staż dla osób do 30 roku życia.
 

Wiadomości Dnia 20.09.2018 r.

Codzienny serwis informacyjny Telewizji Kutno z prognozą pogody dla Kutna i regionu. Przedstawiamy wiadomości ze świata polityki, kultury, edukacji, zdrowia, biznesu, sportu. Zachęcamy do obejrzenia najnowszego wydania wiadomości.

PiS zaprezentował kandydatkę na prezydenta miasta i program wyborczy

  • Anna Królak
  • 2018-09-20 15:54:21
  • News
  • 0

PiS oficjalnie przedstawił mieszkańcom swoją kandydatkę na prezydenta Kutna. Dr Ewa Rzymkowska prawdopodobnie jutro zostanie zarejestrowana w PKW. 

Budżet Obywatelski Samorządu Województwa Łódzkiego. Jest projekt z Kutna!

  • Anna Królak
  • 2018-09-20 14:45:39
  • News
  • 0

W ramach Budżetu Obywatelskiego Województwa Łódzkiego możemy głosować na 155 projektów. Wśród nich jest jeden z Kutna!

XIII Turniej o Różę Kutna zakończony. Wygrywa drużyna z Poznania

  • Michalina Dąbrowska
  • 2018-09-20 13:20:01
  • News
  • 0

Różany puchar trafił w ręce drużyny Biofarm Basket Poznań. Kutnowscy koszykarze zostali pokonani w XIII edycji Turnieju o Różę Kutna.

Program na dziś:
Wtorek - 25.09.2018

zobacz program na inne dni
http://www.um.kutno.pl/page
Starostwo
TBS Kutno
Delfinek
.
pionier
Pionier Kutno
Gmina Kutno
Gmiona Strzelce
ECO
Sofa

Z naszego forum






Media społecznościowe

Konto na stronie TelewizjaKutno.com

Błąd wprowadzania danych!

Ukryj Błąd wprowadzania danych!

Zapomniałeś(aś) hasła?