Aquapark

Śmiertelny wypadek na DK 92

  • Anna Królak
  • 2018-09-25 15:17:28
  • News
  • 0

Jedna osoba zginęła w wyniku zdarzenia, do którego doszło na terenie gminy Krzyżanów. Kutnowscy policjanci ustalają przyczyny tragicznego wypadku.

Wkrótce Dni Nowej Szansy

  • Anna Królak
  • 2018-09-25 15:11:06
  • News
  • 0

Dni Nowej Szansy to spotkania z osobami uwolnionymi od problemu uzależnienia. W najbliższy weekend wydarzenie zostanie ponownie zorganizowane w Kutnie.

Kutnowskie przedszkola. Ilu miejsc brakuje?

  • Anna Królak
  • 2018-09-25 15:06:37
  • News
  • 0

Ponad 1400 najmłodszych mieszkańców Kutna uczęszcza do przedszkoli. O to, jak wygląda sytuacja w kutnowskich placówkach, zapytaliśmy wiceprezydenta miasta.

Stop pożarom traw! Ogólnopolska kampania

  • Michalina Dąbrowska
  • 2018-09-25 14:46:33
  • News
  • 0

Jesień to czas porządków oraz przygotowań na sezon zimowy. Pamiętajmy o tym aby nie wypalać traw i nie stwarzać tym samym zagrożenia dla środowiska.

Kandydaci do Rady Miasta z PiS

  • Michalina Dąbrowska
  • 2018-09-25 14:37:38
  • News
  • 0

Wybory samorządowe już 21 października, w tym czasie wybierzemy włodarzy oraz radnych. Prawo i Sprawiedliwość przedstawiło kandydatów do Rady Miasta.

Widzew przyjedzie do Kutna! W niedzielę sportowa impreza

  • Michalina Dąbrowska
  • 2018-09-25 14:35:27
  • News
  • 0

W niedzielę wielkie widzewskie święto na stadionie miejskim. Podczas wydarzenia przewidziano wiele atrakcji oraz mecz KS-u z przyjaciółmi Widzewa.

Centrum Seniora oficjalnie otwarte!

  • Michalina Dąbrowska
  • 2018-09-24 16:48:42
  • News
  • 0

Centrum Seniora zostało oficjalnie otwarte. W sobotę odbyła się niezwykła uroczystość.

KDK zaprasza do wzięcia uziału w konkursach

  • Michalina Dąbrowska
  • 2018-09-24 16:47:21
  • News
  • 0

Od września do listopada będą trwały konkursy organizowane przez Kutnowski Dom Kultury.

Pożegnanie Lata w Kutnie. Tłumy na Placu Wolności

  • Anna Królak
  • 2018-09-24 14:12:21
  • News
  • 0

Tłumy kutnian pojawiły się w piątek na Placu Wolności. Z okazji Pożegnania Lata na scenie wystąpiły gwiazdy disco polo.

Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych. "Lekcje z ZUS"

  • Anna Królak
  • 2018-09-24 14:06:29
  • News
  • 0

Rusza kolejna, V już edycja „Lekcji z ZUS”, czyli programu edukacyjnego dla szkół ponadgimnazjalnych oraz „Projektu ZUS”, przeznaczonego dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych.

Program na dziś:
Wtorek - 25.09.2018

zobacz program na inne dni
http://www.um.kutno.pl/page
Starostwo
TBS Kutno
Delfinek
.
pionier
Pionier Kutno
Gmina Kutno
Gmiona Strzelce
ECO
Sofa

Z naszego forum






Media społecznościowe

Konto na stronie TelewizjaKutno.com

Błąd wprowadzania danych!

Ukryj Błąd wprowadzania danych!

Zapomniałeś(aś) hasła?