Aquapark
Wiadomości Dnia

Wiadomości Dnia 25.09.2018 r.

News

Śmiertelny wypadek na DK 92

News

Wkrótce Dni Nowej Szansy

News

Kutnowskie przedszkola. Ilu miejsc brakuje?

News

Stop pożarom traw! Ogólnopolska kampania

News

Kandydaci do Rady Miasta z PiS

News

Widzew przyjedzie do Kutna! W niedzielę...

Wiadomości Dnia 25.09.2018 r.

Codzienny serwis informacyjny Telewizji Kutno z prognozą pogody dla Kutna i regionu. Przedstawiamy wiadomości ze świata polityki, kultury, edukacji, zdrowia, biznesu, sportu. Zachęcamy do obejrzenia najnowszego wydania wiadomości.

Śmiertelny wypadek na DK 92

  • Anna Królak
  • 2018-09-25 15:17:28
  • News
  • 0

Jedna osoba zginęła w wyniku zdarzenia, do którego doszło na terenie gminy Krzyżanów. Kutnowscy policjanci ustalają przyczyny tragicznego wypadku.

Wkrótce Dni Nowej Szansy

  • Anna Królak
  • 2018-09-25 15:11:06
  • News
  • 0

Dni Nowej Szansy to spotkania z osobami uwolnionymi od problemu uzależnienia. W najbliższy weekend wydarzenie zostanie ponownie zorganizowane w Kutnie.

Kutnowskie przedszkola. Ilu miejsc brakuje?

  • Anna Królak
  • 2018-09-25 15:06:37
  • News
  • 0

Ponad 1400 najmłodszych mieszkańców Kutna uczęszcza do przedszkoli. O to, jak wygląda sytuacja w kutnowskich placówkach, zapytaliśmy wiceprezydenta miasta.

Stop pożarom traw! Ogólnopolska kampania

  • Michalina Dąbrowska
  • 2018-09-25 14:46:33
  • News
  • 0

Jesień to czas porządków oraz przygotowań na sezon zimowy. Pamiętajmy o tym aby nie wypalać traw i nie stwarzać tym samym zagrożenia dla środowiska.

Kandydaci do Rady Miasta z PiS

  • Michalina Dąbrowska
  • 2018-09-25 14:37:38
  • News
  • 0

Wybory samorządowe już 21 października, w tym czasie wybierzemy włodarzy oraz radnych. Prawo i Sprawiedliwość przedstawiło kandydatów do Rady Miasta.

Widzew przyjedzie do Kutna! W niedzielę sportowa impreza

  • Michalina Dąbrowska
  • 2018-09-25 14:35:27
  • News
  • 0

W niedzielę wielkie widzewskie święto na stadionie miejskim. Podczas wydarzenia przewidziano wiele atrakcji oraz mecz KS-u z przyjaciółmi Widzewa.

Wiadomości Dnia 24.09.2018 r.

Codzienny serwis informacyjny Telewizji Kutno z prognozą pogody dla Kutna i regionu. Przedstawiamy wiadomości ze świata polityki, kultury, edukacji, zdrowia, biznesu, sportu. Zachęcamy do obejrzenia najnowszego wydania wiadomości.

Centrum Seniora oficjalnie otwarte!

  • Michalina Dąbrowska
  • 2018-09-24 16:48:42
  • News
  • 0

Centrum Seniora zostało oficjalnie otwarte. W sobotę odbyła się niezwykła uroczystość.

KDK zaprasza do wzięcia uziału w konkursach

  • Michalina Dąbrowska
  • 2018-09-24 16:47:21
  • News
  • 0

Od września do listopada będą trwały konkursy organizowane przez Kutnowski Dom Kultury.

Pożegnanie Lata w Kutnie. Tłumy na Placu Wolności

  • Anna Królak
  • 2018-09-24 14:12:21
  • News
  • 0

Tłumy kutnian pojawiły się w piątek na Placu Wolności. Z okazji Pożegnania Lata na scenie wystąpiły gwiazdy disco polo.

Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych. "Lekcje z ZUS"

  • Anna Królak
  • 2018-09-24 14:06:29
  • News
  • 0

Rusza kolejna, V już edycja „Lekcji z ZUS”, czyli programu edukacyjnego dla szkół ponadgimnazjalnych oraz „Projektu ZUS”, przeznaczonego dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych.

Gmina Kutno. Warsztaty z rękodzieła

  • Anna Królak
  • 2018-09-24 14:01:27
  • News
  • 0

Pojemniki na kredki i kartki. Ośrodek Kultury Gminy Kutno organizuje warsztaty z rękodzieła. 

Wesoło i patriotycznie na pikniku w SP 9

  • Michalina Dąbrowska
  • 2018-09-24 13:46:49
  • News
  • 0

Pokazy samochodów militarnych, uprzywilejowanych oraz specjalnych, ponad to występy artystyczne i wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych. W sobotę odbył się piknik przy Szkole Podstawowej nr 9 w Kutnie.

Bilans Tygodnia 22-23.09.2018 r.

​Zapraszamy na Kutnowski Magazyn Informacyjny - Przegląd wydarzeń mijającego tygodnia przygotowany przez dziennikarzy Telewizji Kutno.

Wiadomości Dnia 21.09.2018 r.

Codzienny serwis informacyjny Telewizji Kutno z prognozą pogody dla Kutna i regionu. Przedstawiamy wiadomości ze świata polityki, kultury, edukacji, zdrowia, biznesu, sportu. Zachęcamy do obejrzenia najnowszego wydania wiadomości.

Strażacy na Placu Wolności. Akcja "Zgaś ryzyko - czadowa edukacja"

  • Anna Królak
  • 2018-09-21 15:03:20
  • News
  • 0

Na Placu Wolności stanęło strażackie miasteczko. Kutnowscy uczniowie wzięli udział w akcji "Zgaś ryzyko - czadowa edukacja". 

Minister Rafalska z wizytą w "Niezabudce"

  • Anna Królak
  • 2018-09-21 15:00:00
  • News
  • 0

Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Elżbieta Rafalska odwiedziła kutnowską Niezabudkę.  

Uczysz się i masz rentę rodzinną? Zobacz, o czym powiadomić ZUS

  • Anna Królak
  • 2018-09-21 14:56:05
  • News
  • 0

Uczniowie i studenci, którzy otrzymują z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych rentę rodzinną, muszą powiadomić ZUS o kontynuowaniu lub zaprzestaniu nauki. 

Prawo do przedsiębiorczości czyli konferencja dla przedsiębiorców

  • Michalina Dąbrowska
  • 2018-09-21 14:53:56
  • News
  • 0

O Konstytucji Biznesu oraz innych zmianach prawnych ułatwiających zakładanie i prowadzenie firm rozmawiano na konferencji w Pałacu Malina w Kutnie.

http://www.um.kutno.pl/page
Starostwo
TBS Kutno
Delfinek
.
pionier
Pionier Kutno
Gmina Kutno
Gmiona Strzelce
ECO
Sofa

Z naszego forum






Media społecznościowe

Konto na stronie TelewizjaKutno.com

Błąd wprowadzania danych!

Ukryj Błąd wprowadzania danych!

Zapomniałeś(aś) hasła?