Wiadomości Dnia

Wiadomości Dnia 16.01.2019 r.

News

Kutnowski Budżet Obywatelski - czekają...

News

Prezydent Kutna o śmierci Adamowicza

News

Bal karnawałowy w CTMiT

News

Jeden chętny na przebudowę Pałacu Sas...

Wiadomości Dnia

Wiadomości Dnia 15.01.2019 r.

News

Festiwal na Faktach

Wiadomości Dnia 16.01.2019 r.

Codzienny serwis informacyjny Telewizji Kutno z prognozą pogody dla Kutna i regionu. Przedstawiamy wiadomości ze świata polityki, kultury, edukacji, zdrowia, biznesu, sportu. Zachęcamy do obejrzenia najnowszego wydania wiadomości.

Kutnowski Budżet Obywatelski - czekają nas zmiany

  • Natalia Gackowska
  • 2019-01-16 15:48:06
  • News
  • 0

Po raz kolejny zadecydujemy, jak zostaną spożytkowane środki należące do miasta. Magistrat prezentuje zmiany w kutnowskim budżecie obywatelskim.

Prezydent Kutna o śmierci Adamowicza

  • Natalia Gackowska
  • 2019-01-16 15:37:40
  • News
  • 0

Prezydent miasta odniósł się do tragicznych wydarzeń związanych ze śmiercią Pawła Adamowicza.

Bal karnawałowy w CTMiT

  • Tomasz Dębowski
  • 2019-01-16 13:37:24
  • News
  • 0

KDK i CTMiT zapraszają na bal karnawałowy dla dzieci.

Jeden chętny na przebudowę Pałacu Saskiego w Kutnie

  • Tomasz Dębowski
  • 2019-01-16 13:30:04
  • News
  • 0

Jedna firma złożyła ofertę w przetargu na przebudowę zabytkowego Pałacu Saskiego w Kutnie

Wiadomości Dnia 15.01.2019 r.

Codzienny serwis informacyjny Telewizji Kutno z prognozą pogody dla Kutna i regionu. Przedstawiamy wiadomości ze świata polityki, kultury, edukacji, zdrowia, biznesu, sportu. Zachęcamy do obejrzenia najnowszego wydania wiadomości.

Festiwal na Faktach

  • Natalia Gackowska
  • 2019-01-15 15:09:41
  • News
  • 0

Już w najbliższy piątek rozpocznie się Festiwal na Faktach w Kutnowskim Domu Kultury.

Spektakl baletowy w SP 9 w Kutnie

  • Tomasz Dębowski
  • 2019-01-15 14:30:14
  • News
  • 0

W hali sportowej SP nr 9 w Kutnie zostanie wystawiony balet "Jezioro łabędzie".

MZK zakupi elektryczne autobusy

  • Tomasz Dębowski
  • 2019-01-15 14:22:27
  • News
  • 0

W ramach unijnego programu MZK w Kutnie zakupi sześć elektrycznych autobusów.

Kutno w hołdzie Adamowiczowi

  • Natalia Gackowska
  • 2019-01-15 14:14:17
  • News
  • 0

Mieszkańcy Kutna oddali hołd tragicznie zmarłemu prezydentowi Gdańska.

Wiadomości Dnia 14.01.2019 r.

Codzienny serwis informacyjny Telewizji Kutno z prognozą pogody dla Kutna i regionu. Przedstawiamy wiadomości ze świata polityki, kultury, edukacji, zdrowia, biznesu, sportu. Zachęcamy do obejrzenia najnowszego wydania wiadomości.

Paczki dla potrzebujących dzieci

  • Ewa Witkowska
  • 2019-01-14 20:45:42
  • News
  • 0

Kutnowskie Stowarzyszenie "Nie jesteś Sam" wraz z Kościołem Jezus żyje otrzymało pomoc od międzynarodowej organizacji "Sakiewka samarytanina", dzięki której przekaże paczki potrzebującym dzieciom.

Kutno rozkręcone! WOŚP 2019 za nami.

  • Natalia Gackowska
  • 2019-01-14 16:26:11
  • News
  • 0

Kutnowski Dom Kultury w czasie 27. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy tętnił życiem.

WOŚP 2019 w Żychlinie

  • Natalia Gackowska
  • 2019-01-14 16:12:11
  • News
  • 0

Swoją cegiełkę do dzieła WOŚP dołożyli również mieszkańcy Żychlina.

Koncert charytatywny w CTMiT w Kutnie

  • Tomasz Dębowski
  • 2019-01-14 14:36:38
  • News
  • 0

Kutnowscy wokaliści zaśpiewali dla WOŚP.

Dni Nowej Szansy

  • Tomasz Dębowski
  • 2019-01-14 13:50:00
  • News
  • 0

Za nami kolejne Dni Nowej Szansy w Kutnie

Finał WOŚP w Kutnie. Blok koncertowy

  • Tomasz Dębowski
  • 2019-01-14 12:44:44
  • News
  • 0

Podczas finału WOŚP w Kutnie zagrał m.in. Żywiołak oraz Stopersi

Działo się w Kutnie - rozmowa z Łukaszem Wójcikiem - szybownikiem

Szybownik Łukasz Wójcik bierze udział w prestiżowym plebiscycie Cumulusy. Z tej okazji zaprosiliśmy go do naszego studia by porozmawiać o jego niecodziennej profesji. Zapraszamy do oglądania

Bilans Tygodnia 12-13.01.2019 r.

Zapraszamy na Kutnowski Magazyn Informacyjny - Przegląd wydarzeń mijającego tygodnia przygotowany przez dziennikarzy Telewizji Kutno.

Wiadomości Dnia 11.01.2019 r.

Codzienny serwis informacyjny Telewizji Kutno z prognozą pogody dla Kutna i regionu. Przedstawiamy wiadomości ze świata polityki, kultury, edukacji, zdrowia, biznesu, sportu. Zachęcamy do obejrzenia najnowszego wydania wiadomości.

Program na dziś:
Czwartek - 17.01.2019

zobacz program na inne dni

Z naszego forum


anonim

Witajcie, moi dobrzy ludzie z Wielkiej Brytanii, nazywam się Ryan Jeremy, chcę zaświadczyć o tym, co zrobił dla mnie i mojej rodziny Globalny wniosek, że mieszkam w Wielkiej Brytanii, aw zeszłym tygodniu mój dom się zepsuł, więc potrzebowałem pilnej pożyczki żeby odnowić moje budynki, więc przeszukuję stronę i zobaczyłem post, który został wysłany przez Barbrę, jak ona dostała pożyczkę w wysokości 85 000 euro, więc dostaję połączenie na stronie z Globalnym zastrzeżeniem i złożyłem wniosek o pożyczkę w wysokości 60 000,00 euro na remont moje budynki i wreszcie otrzymałem pożyczkę w wysokości 60 000,00 euro bez żadnego stresu, otrzymałem pożyczkę w ciągu 48 godzin i chcę powiedzieć moim dobrym ludziom w Portugalii, że tymczasowy Globalny jest prawdziwy, więc każdy, kto ma problemy finansowe, powinien połączyć się z Globalnym link poniżej (globalprovissioncompany@gmail.com) i zapewniam Cię, że Globalny system zastrzeżony jest prawdziwy i nie ma żadnych wątpliwości, a teraz ja i moja rodzina zaczynamy żyć w spokojnym zwycięstwie i sukcesie i nawiązujemy kontakt z Globalnym programem tymczasowym i otrzymujemy Twoje własny problem rozwiązany za darmo i tutaj Światowy nakaz jest tak dobry, że moi ludzie w Wielkiej Brytanii utrzymują kontakt i niech Bóg błogosławi nasz kraj, ponieważ jeśli jest jakaś dobra osoba, która pomoże nam wszystkim, co będzie Globalnym zastrzeżeniem, a my jesteśmy wolni od biedy i jesteśmy wolni od głodu i dostaniemy się pochodnia z Globalnym twierdzeniem Niech Bóg błogosławi i czeka na twoje własne świadectwo tak samo jak moje i sukces dla ciebie wszystkich moich dobrych ludzi w Wielkiej Brytanii Niech Bóg błogosławi cię wszystkim, kocham was wszystkich. Ryan Jeremy