XIV Wojewódzka Spartakiada Osób Niepełnosprawnych

  • Marek Gołębiewski
  • 2019-09-12 14:09:00

Zawody sportowe, biesiada przy muzyce, zabawy i gry na świeżym powietrzu. W Kutnie rozstrzygnięto kolejną  XIV  Wojewódzką Spartakiadę Osób Niepełnosprawnych. Uczestnikami zawodów było 11 drużyn z całego  województwa łódzkiego.

  • Tagi

Komentarze (2)

2019-09-13 18:50:06

Miałem szczęście zbadać, jak zaklęcie miłosne może naprawić zerwane relacje na Quora. Moje badania prowadzą mnie do dr. Wakina, który poprzez swoje potężne zaklęcie uratował wiele związków i małżeństw. Nie przeszkadzało mi to, ale wysłałem mu emocjonalne, wyczerpane psychicznie i załamane uczucie poprzez (dr.wakinalovetemple@gmail.com) Oczekiwałem, że duchowy ojciec oczyści mojego partnera z wszelkich negatywnych nastawień wobec naszego związku, ponieważ jest to przygnębiające, kiedy zawsze jesteś w wina, wszystko co robisz jest złe w jego oczach, a on porównuje cię do swoich byłych. Obwinia mnie za to, że przeszkadzam mu w osiągnięciu sukcesu lub tam, gdzie chce być w jego wieku, patrzy na mnie z nienawiścią z powodu swojej niepewności i poczucia winy, o których nawet nie wiem. Bałam się, że nie będzie ze mnie zadowolony. To wszystko historia teraz po zaklęciach miłosnych od wielkiego mistrza zaklęć, interwencji dr Wakiny. Nigdy więcej lęków, negatywności, braku, depresji i nienawiści w moim małżeństwie, zostały odnowione z MIŁOŚCIĄ. Wszystko dzięki stronie Quora i dr Wakinie.

2019-09-12 20:07:50

Am Linda Mark from USA... this is unbelievable i have be suffering for {Genital Herpes virus} how i get cure from my herpes virus with the help of Dr Afrid is a great herbalist man from Africa in Nigeria,people do say Nigeria are all scam i believe and just give a try to him after i have been scam by 4 different people in that country,i meet Dr Afrid email on website,though I went through different website I saw different testimonies about different spell casters and herbalist, I was like: ‘Many people have the herpes simplex virus cure why are people still suffering from it?’ I though of it, then I contact Dr Afrid via email, I didn’t believe him that much,I just wanted to give him a try,he told me that he will prepare herbal cure that i will take in 2 week,so he can prepare a herbal cure on me from his temple.. after three days I started getting more stronger my blood started flowing normally i started experiencing changes all over me as the great Dr Afrid assured me that i have been cured,after some time i went to the doctor to confirmed if i have be finally healed behold it was TRUE,and kind of spell you can think of or any illness i advice you all to contact him: drafridherbalhome@gmail.com if you have hepatitis B herpes cancer Hiv/AIDS any kind of and he also do love spell,urgent cure to your disease and have a good health as he always want to be.

Wyślij komentarz

   Zapoznałem i zgadzam się z regulaminem forum Telewizja Kutno! Czytaj Regulamin!

Z naszego forum


Media społecznościowe

Konto na stronie TelewizjaKutno.com

Błąd wprowadzania danych!

Ukryj Błąd wprowadzania danych!

Zapomniałeś(aś) hasła?

Zarejestruj nowe konto

Error message here!

Error message here!

Error message here!

Error message here!

Ukryj Error message here!

Zapomniałes hasła? Prosimy podać swój adres email. Wyślemy ci wiadomość z linkiem do zresetowania hasła.

Error message here!

Powrót do logowania

Zamknij