Aquapark

Mariola Grodnicka

Prezes Media ARRK Sp. z o.o.

Kutnowianka - z urodzenia i z zamiłowania.

Studiowała MBA Finance na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Doświadczenia zawodowe zdobywała w wielu firmach. Dziś jest prezesem Agencji Rozwoju Regionu Kutnowskiego S.A. i pełniącą obowiązki prezesa spółki Media ARRK. Aktywnie działa w Stowarzyszeniu Inicjatywa Firm Rodzinnych, gdzie wchodzi w skład zarządu i w Regionalnej Izbie Gospodarczej w Kutnie, gdzie jest wiceprezesem.

Stawia sobie ambitne cele i je realizuje. Potrafi zarazić entuzjazmem, jest optymistką, trudności są dla niej częścią drogi do pokonania.

Kiedy trzeba bardzo wymagająca - zarówno dla siebie, jak i dla innych. Docenia pracowitość, zaangażowanie i lojalność.

Lubi dobrą muzykę, celebruje wolne chwile, które może spędzić z rodziną. Ma dwoje dzieci.

Odpoczywa aktywnie, choć są dni, gdy chce po prostu zaszyć się w domu czytając książkę przy akompaniamencie mruczących kotów... Na chwilę, bo wciąż ma bardzo dużo do zrobienia.

m.grodnicka@wp.pl |

Dominika Wójcik-Skolimowska

dziennikarz

Z dziennikarstwem telewizyjnym jestem związana od 1995 r. Ukończyłam filologię polską - specjalizację Film i kultura audiowizualna - na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Pracę rozpoczynałam jako współpracownik TVP Oddział w Poznaniu. Miałam szczęście uczyć się od najlepszych w dziale reportażu. Najczęściej zajmowałam się tematami gospodarczymi oraz tymi, które związane były z ochroną środowiska. Kiedy w 2004 w Poznaniu powstawała Telewizja Biznes, miałam zaszczyt i przyjemność brać udział w jej budowaniu. Kolejne lata przynosiły nowe doświadczenia. Zaczęłam działać nie tylko jako dziennikarz, ale również producent telewizyjny i doradca ds. public relations.

Mogę pochwalić się kilkoma zawodowymi sukcesami:

  • Nagroda Specjalna Ministra Gospodarki na I Ogólnopolskim Przeglądzie Form Dokumentalnych BAZAR 1997 za reportaże "Szkoła Polskiej Gospodarki? i "Biznes przy granicy?;
  • I nagroda na IX Międzynarodowym Festiwalu Filmów Turystycznych TOUR FILM 2006 za film "Wielka Pętla Wielkopolski?. Film zdobył nagrodę w kategorii film turystyczny służący popularyzacji ruchu turystycznego, został także wyróżniony Nagrodą Prezesa Polskiej Organizacji Turystycznej;
  • Wyróżnienie na Konkursie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu za odcinek pt. "Energia z ziemi i nieba? z cyklu "W przyrodzie nic nie ginie? (2003r);
  • Wyróżnienie w Konkursie im. Władysława Grabskiego przyznane przez NBP i Reuters Polska za "Rynek, ludzie i gospodarka? (programu emitowany w TVP Poznań).

Mam w swoim dorobku zarówno reportaże, cykle programowe (m.in. 100 odcinków programu rolniczego emitowanego w Polsat News i TV Biznes), jak i wiele filmów promocyjnych. Byłam też kierownikiem produkcji cyklu "Tydzień w Polsce? z udziałem Daniela Olbrychskiego emitowanego w Travel Channel.

Mimo upływu lat produkcja telewizyjna wciąż mnie fascynuje, a dziennikarstwo stanowi wyzwanie i motywację do tego, by wciąż się uczyć. To chyba najbardziej cenię w swojej pracy - nowe tematy, to nowe doświadczenia.

Do pracy w Kutnie trafiłam dzięki temu, że poznałam kilka lat temu pewną pełną pasji kobietę - Mariolę Grodnicką.

Dojeżdżam. Trasa Poznań - Kutno jest aktualnie najczęściej pokonywaną przez mnie drogą. Lubię tu być, lubię ludzi, z którymi tu pracuję i - lubię wracać do domu, gdzie czekają na mnie mąż, syn i kot :-)

|

Ewa Witkowska

kierownik biura

Urodzona w Kutnie, absolwentka Wyższej Szkoły Informatyki w Łodzi. Zawsze uśmiechnięta i pełna pomysłów. Kreatywność to jej drugie imię, dlatego na co dzień zajmuje się grafiką komputerową. Lubi to, co robi. W wolnym czasie oddaje się swoim pasjom: książkom, filmom kryminalnym i muzyce.
e.witkowska@telewizjakutno.com | 881 778 819

Radosław Wąs

Kierownik redakcji

Urodzony w Kutnie w 1986 roku. Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej we Włocławku i Uniwersytetu Gdańskiego. Przez pewien czas nauczyciel języka polskiego - stąd też w pracy dziennikarskiej skupia się przede wszystkim na edukacji i wydarzeniach kulturalnych. Pierwsze szlify reporterskie zdobywał jako sekretarz Literacko-Dziennikarskiego Koła Naukowego. W pracy dziennikarza kieruje się obiektywizmem i rzetelnością w przekazywaniu widzom informacji. Każdy dzień pracy w TV Kutno i redakcji portalu tvc24 przynosi kolejne wrażenia i spotkania z nowymi ludźmi, ale także ich problemami, do których podchodzi z wielką uwagą. Stara się zarażać innych optymistycznym podejściem do życia - zwłaszcza prowadząc "Komentarz prasowy" na antenie TV Kutno. Prywatnie pasjonat literatury francuskiej, kolekcjoner beletrystyki i fan twórczości Wiesława Myśliwskiego, Carlosa Ruiza Zafona i Artura Perez-Reverte.
r.was@telewizjakutno.com | 881 778 817

Anna Królak

dziennikarz

Dziennikarką chciała być od liceum. Po pierwszym roku studiów, na kierunku dziennikarstwo i komunikacja społeczna, rozpoczęła pracę w łódzkim oddziale TVN. Najpierw jako researcher, później na portalu tvn24.pl.

Od 2015 roku dziennikarka łódzkiej "Wyborczej". Zajmowała się sądami i prokuraturą. Interwencje nie są jej obce.

Po sześciu latach spędzonych w Łodzi, zatęskniła za rodzinnym miastem. Dostała szansę sprawdzenia, czy odnajdzie się w zawodzie w mniejszej społeczności.

Prywatnie dumna mama 3-letniej Alicji.

a.krolak@arrk.pl |

Kamila Samojło

dziennikarz

Kamila Samojło - urodzona w Płocku w 1988r. Swoją przygodę z mediami zaczęła we wrześniu 2009r. Jako dziennikarka i prezenterka w Kutnowskim Magazynie Informacyjnym (KMI). Tak jest do dziś, spełnia się jako dziennikarka w Telewizji Kutno. W tej chwili nie wyobraża sobie pracy w innym zawodzie. Przez tych kilka lat zrealizowała setki newsów o bardzo różnorodnej tematyce.

Zwariowana? - trochę tak! Aktywna i zorganizowana? - bardziej! Otwarta na nowe wyzwania, poznawanie nowych ludzi i miejsc. Wieczna optymistka, pozytywnie nastawiona do świata. Uzależniona od kawy. Uwielbia kuchnię włoską.

"Nie ma rzeczy niemożliwych" - to cytat znany każdemu z Nas. W moim przypadku pobudza on chęć do życia :)

k.samojlo@telewizjakutno.com | 881 778 812

Paweł Albiniak

dziennikarz

Romantyk, esteta, filozof z wykształcenia i zamiłowania. Ukończył filozofię na wydziale nauk społecznych UAM w Poznaniu. Czas wolny zajmują mu artystyczne zajęcia tj. pisanie opowiadań, gra na gitarze czy rysowanie.
p.albiniak@telewizjakutno.com | 881 778 810

Przemysław Gosek

operator kamery

Urodzony w Toruniu w 1986 roku, od kilku lat mieszka w Kutnie. Jego przygoda z Telewizją zaczęła się kilka miesiecy temu, ale mamy nadzieję, że potrwa bardzo długo. Zawsze uśmiechnięty, pomocny, otwarty na nowe przygody, znajomości i wiedzę. Od najmłodszych lat pasjonat komputerów i szeroko pojętej elektroniki, sportu i motoryzacji.
p.gosek@telewizjakutno.com |
Konto na stronie TelewizjaKutno.com

Błąd wprowadzania danych!

Ukryj Błąd wprowadzania danych!

Zapomniałeś(aś) hasła?

Zarejestruj nowe konto

Error message here!

Error message here!

Error message here!

Error message here!

Ukryj Error message here!

Zapomniałes hasła? Prosimy podać swój adres email. Wyślemy ci wiadomość z linkiem do zresetowania hasła.

Error message here!

Powrót do logowania

Zamknij